USŁUGI

Projektowanie

Wykwalifikowany zespół inżynierów Firmy LIONPOWER oraz K500 dostarcza nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, kompleksową dokumentację produkcyjną i budowlaną dla farm fotowoltaicznych w różnych konfiguracjach i technologiach, w zgodzie z zasadami bezpieczeństwa i obowiązującym prawem budowlanym.

Dostawa konstrukcji

Nowoczesny park maszynowy umożliwia firmom LIONPOWER i K500 realizację swoich autorskich projektów na skalę przemysłową, zarówno na zamówienia indywidualne, wg. gotowych systemów oraz dedykowane dla farm PV o charakterze przemysłowym.

Kafarowanie stalowych fundamentów konstrukcji wsporczych pod farmy PV

LIONPOWER to moc 19 maszyn kafarujących słupy nośne konstrukcji dla 80 MW instalacji PV miesięcznie, co w cyklu rocznym umożliwia budowę nawet 900 MW.

Montaż konstrukcji i modułów

LIONPOWER - MONTAŻ, to potencjał ludzki wsparty nowoczesnymi i wydajnymi urządzeniami na placu budowy . Współpracujemy z wyselekcjonowanymi , certyfikowanymi zespołami partnerskimi, których potencjał wykonawczy i doświadczenie, gwarantują wysoki poziom i szybką realizację kompletnych usług montażowych wielkopowierzchniowych farm PV.

Ogrodzenia dla farm fotowoltaicznych

Projektujemy i budujemy profesjonalne ogrodzenia farm fotowoltaicznych, zarówno z tradycyjnej siatki stalowej uzupełnianej drutem kolczastym , jak i szybkich w montażu paneli ogrodzeniowych wspartych na słupach wbijanych w grunt metodą kafarowania.